«Київ-Баскет» став першим фіналістом плей-оф баскетбольної Суперліги

У четвертому матчі 1/2 фіналу плей-оф баскетбольної Суперліги сезону-18/19 «Київ-Баскет» переміг на своєму майданчику БК «Запоріжжя» з рахунком 89:81 і тим самим виграв у серії 3-1 та став першим фіналістом.

Як повідомляє fbu.ua, розпочалась півфінальна гра у Києві з виграного вкидання господарями паркету, які одразу ж кинулись в атаку та наткнулись на фол від лідера запоріжців – Маліка Трента. Релізував ж два штрафних і тим самим відкрив рахунок у грі легіонер Києва – Моріс Крік. Проте, вже в наступний атаці ветеран гостей Станіслав Овдеєнко вивів вперед свою команду влучним дальнім кидком, на що тією ж монетою відповів і бігмен Києва – Нванкво. Наступні п’ять хвилин на паркеті точилася рівна боротьба, аж поки після медіа тайм-ауту команда Валерія Плеханова все ж змогла реалізувати невеликий відрив зусиллями Овдеєнка та Буца. Перша ж чверть завершилася за рахунку 25:30 на користь гостей.

Дві хвилини на старті другої десятихвилинки знадобилося команді Євгена Мурзіна аби зрівняти рахунок в матчі, а ще через декілька зусиллями Петрова кияни вийшли вперед та не віддали свою перевагу до завершення першої половини гри – 52:47.

Третій період команди розпочали рівно та по черзі влучали свої кидки, проте після дальнього від Антона Буца запоріжці все ж змогли наблизитися до своїх суперників на відстань лише у одну влучну атаку. Ще за декілька хвилин молодий Шевченко влучив ефектний триочковий для свої команди та вивів Запоріжжя вперед у рахунку. За дві хвилини до завершення періоду різниця в рахунку вже складала 6 балів на користь гостей, проте проти був легіонер киян Латковіч, який спочатку влучив три, а після цього заробив на собі фол та влучив два штрафні кидки – 68:69.

Остання ж десятихвилинка пройшла за домінування господарів, які зуміли краще налаштуватися на клатч-тайм. За стартові чотири хвилини на двох команди набрали лише два бали, після чого лідери Києва Крутоус та Крік збільшили перевагу своєї команди до дев’яти балів. Запоріжці мали шанс відігратися, коли Холтон забив після проходу за три хвилини до завершення основного часу, але команда Євгена Мурзіна була сильнішою – 89:81 (25:30, 27:17, 16:22, 21:12). Тож Київ-Баскет – перший фіналіст Суперліги сезону-18/19.