Аудит «Укроборонпрому» не скомпрометує Порошенка – експерт

Політичний оглядач Руслан Бізяєв вважає, що під час аудиту «Укроборонпрому» не буде знайдено доказів, що скомпрометують екс-президента Петра Порошенка.

Таку думку експерт висловив в коментарі для golos.ua, зазначивши, що аудит «Укроборонпрому» задовольнить цікавість західних партнерів.

За словами Бізяева, перевірка держпідприємства – вимога не української влади, а Заходу. Він пояснив, що Порошенко проявив ініціативу в цій справі, щоб ситуація «не обернулася для нього вкрай сумно».

«Політична частина полягає в максимальному дистанціюванні від теми і пошуку «крайніх». Саме тому, Порошенко розуміє, що оскільки БПП буде йти в Раду, то холдинг повинен пройти такий аудит, який повинен знайти крайніх, на яких в подальшому можна буде повісити всіх «собак», — розповів експерт.

Бізяєв підкреслив, що найважливіше тут вирішити політичне і економічне питання.

«Тому аудит повинен бути з гучним ім’ям, але такий, який проведе «правильне» для влади розслідування. В результаті все повинні залишитися при своєму і пред’явити результати розслідування, яке має задовольнити Захід», – додав експерт.

Нагадаємо, юрист Андрій Портнов подав у Державне бюро розслідувань четверту заяву про вчинення злочину Порошенком, а саме про спробу узурпації ним судової влади.

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *