Данилюк показав свій елітний маєток на 300 кв.м під Києвом

Секретар РНБО Олександр Данилюк дозволив журналістам побувати у його заміському будинку.

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на “ТСН”, Секретар РНБО Олександр Данилюк показав журналістам свій маєток у Вишеньках.

Секретар РНБО Олександр Данилюк показав свою оселю на 300 квадратних метрів в британському стилі у Вишеньках, що під Києвом. А жінка політика Ольга, з котрою вони одружені вже 20 років, озвучила свої до нього претензії.

Як зізналася Ольга, свого чоловіка вона зазвичай бачить удома після 12-ої години ночі та о 7-ій ранку.

“Він не займається домом узагалі”, – побідкалася жінка.

Данилюк показав свій елітний маєток на 300 кв.м під Києвом

“Я тут гість. Усе, що тут зроблено, зроблено моєю дружиною. І я це ніколи не підтримував, завжди казав, що “Оля, не треба звертати увагу на умови”, а потім завжди казав “дякую”, – не став сперечатися з жінкою Данилюк.

Ініціатором сварок у хаті зазвичай є Ольга, в якої “накипає”. А ще жінка суворо заборонила Олександрові улюблену розвагу, катання на мотоциклі, бо боїться за нього.

Дивани та камін Данилюки привезли на Київщину аж із Великої Британії.

Данилюк показав свій елітний маєток на 300 кв.м під Києвом

Як відомо, британське громадянство має Ольга та їхні з Олександром сини, Річард та Володимир. Старший із хлопчиків вчиться в престижному англійському Winchester College. Навчання там коштує понад 40 тисяч доларів на рік, але, зі слів Данилюка, син отримав від закладу повне фінансування, бо “унікальний”.

“Зараз представляє Великобританію в олімпійській команді по хімії”, – похвалився 15-річним первістком політик.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що секретар Ради національної безпеки і оборони Олександр Данилюк заявив, що не бачить безпосереднього впливу на президента України Володимира Зеленського з боку олігарха Ігоря Коломойського.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *