До річниці Apollo 11: підбірка найкращих фільмів про місію

Легендарна місія Apollo 11 стала найбільшим кроком людства у XX столітті. Намагаючись перемогти у політичній гонці, США подарувало шанс Нілу Армстронгу та Едвіну Олдріну стати першими людьми, які ступили на Місяць.

Людство мріяло побувати на поверхні Місяця ще з епохи Жуля Верна. Після його роману «Із Землі на Місяць» ця ідея наслідувалась у багатьох фантастичних фільмах та пригодницьких романах тих часів. Хто б міг подумати, що через півтора століття людство зніматиме фільми та писатиме книги про це вже у минулому часі. З нагоди 50-ліття Apollo 11 Техно 24 підібрали для вас найкращі фільми про місію Apollo.

До теми:  50 років Apollo 11: як проходила історична висадка людини на Місяць

«Аполлон 11» – 2019

Слоган: «Космічна Одіссея XXI століття»

«Аполлон 11» 2019-го року випуску надзвичайний американський документальний фільм, редагований та продукований режисером Тоддом Дугласом Міллером. Його особливість в тому, що кінострічка складається виключно з архівних, не випущених раніше, відеоматеріалів з місії Apollo 11. Команда Міллера зробила цифрові сканування з високою роздільною здатністю абсолютно усіх доступних відеоматеріалів. Для безпечного транспортування архівних матеріалів були використані спеціалізовані мікроавтобуси, які підтримували кліматичний контроль. Виробничій групі вдалось зібрати 11000 годин аудіозаписів і сотні годин відео.

Apollo 11 2019 фільм
Кадр з фільму «Аполлон 11» 2019-го року випуску

Стрічка не містить жодних інтерв’ю, монологів та, що найважливіше, сучасних рекреацій. Впродовж усього фільму використовуються лише справжні відреставровані архівні кадри та аудіозаписи з місії. Під час перегляду цієї стрічки виникає справжня емоційна напруга, глядач має змогу побачити, як насправді відбувалася відстиковка та стиковка корабля, як справжній Ніл Армстронг вперше ступив на Місяць, а також з якими проблемами стикалися астронавти і як від них віджартовувались. Також там присутні панорамні види космосу – і усе це під чарівний музичний супровід, внаслідок чого ці сцени можуть зрівнятися зі сценами з культових фільмів «Koyaanisqatsi» та «Космічна Одіссея».

Дивіться офіційний трейлер фільму «Аполлон 11» 2019: відео

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *