Голова фракції БПП вважає «брудною технологією» питання нардепів про бізнес Порошенка у РФ

Голова фракції БПП у Верховній Раді Артур Герасимов назвав викладені у листі народних депутатів питання до чинного президента Петра Порошенка про можливе зловживання гарантом владою та наявність у нього бізнесу в Росії фейками і «брудною технологією частини його підписантів».

Герасимов повідомив, що Севастопольський морський завод було націоналізовано окупантами, а Липецька кондитерська фабрика вже давно не працює, проінформували в прес-службі БПП.

«Безпідставними і неправдивими є будь-які твердження про нібито наявність у Порошенка інших бізнесів у Росії», – розповів голова фракції БПП.

Герасимов стверджує, що не має сумніву, в «чиїх інтересах укладено каталог фейків», які поширювалися проти чинного президента протягом останніх років.

«У цій писанині чітко проглядається почерк особи, яка незмінно присутня в експертних моніторингах  як лідерка із розповсюдження брехні. І слід політичної сили, яка ніколи не була перебірливою у засобах боротьби за владу. Саме остання найактивніше й просуває тезу про неіснуючий бізнес Порошенка в Росії та з Росією, в тому числі не цурається займатися цим і на телеканалах, які взяли на себе роль п’ятої колони Кремля», – зазначив голова фракції БПП.

Нагадаємо, кілька десятків народних депутатів вимагають від президента Петра Порошенка публічної відповіді щодо численних фактів корупції та зловживання владою, які набули широкого розголосу в Україні й за кордоном.

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *