Головні новини 29 вересня: у Зеленського вимагають стенограми розмов з Путіним, арешт Пушиліна

У Зеленського вимагають оприлюднити розмови з Путіним. Ватажка так званої «ДНР» Пушиліна начебто арештували. Москва вийшла на нові протести. Трагедія Бабиного Яру: роковини. Такими були головні новини неділі, 29 вересня.

Головні новини за сьогодні, 29 вересня, в Україні та світі.

Стенограми розмов Зеленського і Путіна – в студію

Читайте також: Скандал з Україною в ПАРЄ: на сесію поїде «слуга народу» Ясько – для чого

Президента Володимира Зеленського закликають оприлюднити стенограми усіх телефонних розмов з російським лідером Володимиром Путіним. Так, на сайті глави держави з’явились дві петиції з відповідними вимогами.

Автор першої закликає Зеленського оприлюднити тексти розмов із Путіним на фоні «дипломатичного скандалу із лідером США Дональдом Трампом».

Враховуючи «загравання» із Трампом, узгодження позицій щодо деяких кримінальних справ, критику лідерів ЄС та експосла США тощо, вимагаємо оприлюднення стенограм всіх телефонних розмов між президентом України Зеленським та президентом Росії Путіним,
– наголошує автор.

Він також додає, що Володимир Зеленський — президент України, а не» приватна особа». Тому, за його словами, розмови із лідером країни-агресора «не є і не можуть бути особистими приватними балачками». Петиція наразі набрала менше ста підписів, однак збір триватиме ще 91 день.

В іншій петиції під назвою «переговори з Путіним» автор наголошує на необхідності прояснити умови звільнення українців з російського полону 7 вересня цього року.

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *