Гриценко виграв позов щодо агітації на виборах. ЦВК оскаржить його перемогу

Кандидат у президенти, лідер партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко виграв позов до Центральної виборчої комісії (ЦВК) щодо правил агітації на виборах. У Центрвиборчкомі заявили про намір подати апеляцію на рішення суду.

Про це повідомляє прес-служба комісії.

Так, 22 лютого ЦВК прийняла постанову, якою дозволила виборчим штабам платити агітаторам, але у вигляді компенсації витрат на телефонні послуги, проїзд, харчування, проживання тощо.

У Гриценка заявили, що Центрвиборчком таким чином узаконив скупівлю голосів виборців, і подали позов з вимогою визнати цю постанову протиправною. Шостий апеляційний адміністративний суд цю скаргу задовольнив.

У відповідь на це в комісії, зокрема, заявили, що той же Шостий адмінсуд за день до задоволення позову Гриценка, тобто 28 лютого, ухвалив зовсім протилежне рішення – визнав постанову комісії правомірною.

ЦВК додала, що оскаржить рішення суду першої інстанції, а отже, остаточне судове рішення в цьому питанні буде ухвалено Верховним Судом.

Нагадаємо, в п’ятницю, 1 березня, лідер партії «Самопоміч» Андрій Садовий знімає свою кандидатуру з виборів президента на користь очільника партії «Громадянська позиція», екс-міністра оборони Анатолія Гриценка.

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *