Інформацію про роман заступника генпрокурора Столярчука з дизайнером Климчуком поширювали на замовлення Гуцуляка

Замовну кампанію в ЗМІ, спрямовану на дескридитацію заступника генпрокурора Юрія Столярчука,  міг організувати (організував) начальник департаменту з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки ГПУ Володимир Гуцуляк, який прагне посісти його місце.

Нагадаємо, цієї весни в ЗМІ активно поширилась інформація про нетрадиційну сексуальну орієнтацію заступника генпрокурора. За інформацією ЗМІ, його роман з відомим українським молодим дизайнером Климчуком почав розвиватися близько трьох років тому, коли Юрій Васильович в черговий раз розкрив справу Гонгадзе, і його кар’єра переживала значний сплеск. Як стверджувала радіоведуча Тетяна Микитенко: “Після розриву процес розділу майна між Столярчуком Климчуком, з яким вони проживали в цивільному партнерстві більше півтора року, вийшов за рамки цивілізованого. Про цей великий потворний скандал знали абсолютно всі в колах інтелектуальної і творчої еліти Києва”.

На фото: дизайнер Климчук

Як стало відомо на днях, виконував це брудне замовлення Гуцуляка політтехнолог Ірпінського мера Карплюка Петро Щербина, який до цього відзначився тим, що шляхом поширення недостовірної інформації у ЗМІ дискредитував прокурора Київської області Чібісова, який вручив Карплюку 2 підозри у вчиненні тяжких та особливо тяжких злочинів.

За повідомленнями ЗМІ, В.Гуцуляк та очолюваний ним департамент з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки ГПУ, протягом 2016 р. розслідував кримінальні провадження відносно вчинення В.Карплюком і членами його команди низки кримінальних правопорушень а саме: щодо незаконного виведення у 2015 р. з лісового фонду «ДП «Київське лісове господарство» 15 га землі задля їх подальшої забудови у межах м.Буча та  створення злочинної організації з метою розкрадання коштів місцевого бюджету м.Ірпеня, тощо.

Проте за матеріалами вказаних кримінальних проваджень відносно В.Карплюка, попри віднайдені працівниками прокуратури докази в ході проведення низки оперативно-слідчих дій, жоден обвинувальний акт відносно В.Карплюка слідчими департаменту з розслідування, очолюваному В.Гуцуляком скерований до суду не був. Натомість, кум В.Гуцуляка – Сулима Володимир Андрійович, відповідним розпорядженням міського голови м.Ірпеня від був призначений на посаду радника мера м.Ірпеня.

За даними Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення, свого часу ще в 2013 р. начальника Інспекції з питань захисту прав споживачів у Київській області Сулиму Володимира рішенням суду було визнано винним у вчиненні злочину, передбаченого ч.3 ст. 368 КК України (одержання хабара в особливо великому розмірі).

Таким чином кум очільника департаменту з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки ГПУ Гуцуляка – В.Сулима, який підтримує з ним тісні ділові та дружні відносини, працевлаштувався на роботу в якості радника до В.Карплюка, відносно якого той самий В.Гуцуляк вів численні кримінальні провадження, які так нічим і не закінчилися.

Зазначимо, що В.Сулима, на прохання свого кума – В.Гуцуляка, в період червня-серпня 2017 року, здійснював в його інтересах купівлю земельних ділянок. Слід зазначити, що В.Гуцуляк, будучи особою, уповноваженою на виконання функцій держави, займаючи керівні посади в органах прокуратури України, використовуючи своє службове становище в період 2016-2018 рр., за допомогою, в т.ч. свого кума В.Сулими, набув у власність близько 56 га землі в Київській області (зокрема, 45 га землі в с.Розважівка Іванківського району, 4 га в с.Кухарське Іванківського району, 7,7 га в с.Дмитрівка Києво-Святошинського району Київської області) і житловий будинок в с.Дмитрівка Києво-Святошинського району загальною площею 236,6 кв. м.

Нагадаємо, заступник генпрокурора Столярчук Юрій Васильович (на фото) особисто контролював хід розслідування кримінального провадження відносно підозрюваного В.Карплюка.

«Аргумент»

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *