Керівництво ГПУ блокує завершення слідчих експериментів на Інститутській – Горбатюк

Начальник управління спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури України Сергій Горбатюк заявив, що керівництво ГПУ блокує завершення додаткових слідчих експериментів на вул. Інститутській у Києві в справах Майдану.

Про це він сказав Українським Новинам.

Горбатюк пояснив, що кілька місяців тому прокурор департаменту спецрозслідувань видав припис про заборону змінювати ландшафт вул. Інститутській до проведення слідчих експериментів.

Однак це розпорядження скасувала заступник генпрокурора Анжела Стрижевська, бо воно нібито не відповідає нормам Кримінального процесуального кодексу

За словами Горбатюка, наразі ситуація склалася таким чином: якщо будівельні роботи Національного меморіального комплексу Героїв Небесної сотні – Музею Революції гідності розпочнуться, то слідчі експерименти неможливо буде завершити.

Також він додав, що Управління спецрозслідувань звертатиметься до суду з клопотанням про заборону будівельних робіт на Інститутській. При цьому він додав, що тимчасове перенесення меморіалу було погоджено із сім’ями «Небесної сотні».

Нагадаємо, раніше в ГПУ стверджували, що проведення слідчих експериментів у кримінальному провадженні щодо розстрілів активістів Євромайдану на вулиці Інститутській планується завершити до кінця вересня.

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *