Коболєв упевнений, що Nord Stream-2 не запустять до 2020 року

Північний потік-2 не буде можливості практично використовувати для транспортування газу до 1 січня 2020 року, коли завершується чинний контракт між Нафтогазом і Газпромом щодо постачання газу.

Про це сьогодні у Брюсселі під час круглого столу щодо майбутнього транзиту газу територією України заявив голова правління Групи «Нафтогаз» Андрій Коболєв, повідомляє кореспондент “Укрінформу”.

«Зараз всі виявляють цікавість, що трапиться з 1 січня 2020 року. Але зараз є лише одне питання, на яке є визначена відповідь. У жодному разу Північний потік-2 не буде введений в експлуатацію до цієї дати. Зараз, після того, що трапилося у Данії, – це, безумовно, не заборона, але це ще одна велика затримка. Доволі очевидно, що остання дата, на яку розраховував консорціум, не буде досягнута. Що означає, що цей газопровід не матиме можливості транспортувати газ в Європу з 1 січня 2020 року. Не загадуючи на велику перспективу, але стосовно наступної зими ми вже можемо припускати, що відбуватиметься внаслідок цього», – зауважив Коболєв.

У цій ситуації, за його словами, російському Газпрому доведеться або скорочувати обсяги постачання газу в Європу, або домовлятися з Україною про умови транзиту за європейськими правилами.

Раніше повідомлялося, що у паралменті вимагають закрити виїзд з країни Коболєву і Супрун.

загрузка…

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *