Коли порнографія може зруйнувати відносини

Що ж відбувається, коли порнографія стає регулярною справою? Багато і часто, практично кожен день – стає підміною звичайного статевого життя.

У цьому випадку в голові складається простий висновок: для чого витрачати сили й зусилля, якщо можна все зробити простіше і швидше, розповіла сексолог Галина Іванова. 

Читайте також: Від чого залежить сила сексуального потягу

Тобто з’являється підміна, і якщо цієї підміни стає багато, тоді може з’явитися навіть таке явище як порнозалежність. Вона має такий самий ефект як і всі інші залежності: спочатку людина вживає трошки, потім дози збільшуються, потім вже без цього не може жити.

Потім може почати ховатися від партнерки, вставати вночі й дивитися порнографію. Відповідно сексуальне життя сходить нанівець, з’являється повноцінна залежність.

Перегляд порно формує відчуття неповноцінності
Перегляд порно формує відчуття неповноцінності

Також порно формує неправильні поведінкові ролі. Партнери можуть ставитись один до одного, як порноактори в фільмах і це позначиться на сексуальному житті та створювати відчуття неповноцінності.

Жінки теж досить часто дивляться порно. І також «сідають» на картинку і сюжет. Тому що в порно немає турбот по господарству, дітей, роботи, втомленого чоловіка, а ще в порно можна тільки дивитися, а в реальності потрібно брати участь, ініціювати й діяти.

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *