Луценко бреше: розслідування вбивств на Майдані не завершено – адвокат

Генеральний прокурор Юрій Луценко сказав неправду, заявляючи про завершення досудового слідства стосовно винних у розстрілах на Майдані.

Про це повідомила адвокат родин Героїв Небесної сотні Євгенія Закревська на своїй сторінці у Facebook.

Раніше в ефірі одного із телеканалів Луценко заявив про завершення досудового розслідування щодо підозрюваних у масових розстрілах під час акцій на Майдані в 2014 році.

«Юрій Віталійович бреше. Розслідування розстрілів на Майдані не завершено. Слідчі експерименти всі не проведені. Експертизи не завершені. Допити всі не проведені. Відео і фото ВСІ НЕ зібрані і НЕ опрацьовані», – заперечила Закревська.

Слова Луценка адвокат розцінює як спробу згорнути розслідування.

«Тобто припинити. Тобто провалити. Розпустити слідчих. Забити болт. Лишити як є. Скинути нарешті з себе цей чужий гештальт і забути як страшний сон. Це геть не те саме, що «завершити розслідування, передати обвинувальні акти до суду і отримати вироки», – обурилася Закревська.

Спростував заяву Луценка також і начальник управління спецрозслідувань Генпрокуратури Сергій Горбатюк.

Зокрема, як повідомляє Громадське, Горбатюк пояснив, що рішення про завершення слідства приймається прокурором, який відповідальний за кримінальне провадження, а не генеральним прокурором.

Як відомо, генпрокурор Юрій Луценко також заявив, що Генеральна прокуратура України не має наміру подавати апеляцію на вирок екс-президента Віктора Януковича.

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *