Луценко віддав Холодницькому на доопрацювання подання на зняття недоторканності з Мосійчука

Генеральний прокурор Юрій Луценко повернув у Спеціалізовану антикорупційну прокуратуру на доопрацювання проект подання на зняття недоторканності з депутата від «Радикальної партії» Ігора Мосійчука.

Про це повідомило джерело в Генпрокуратурі Українським Новинам.

«Генпрокурор відправив у САП на доопрацювання проект подання на зняття депутатської недоторканності з нардепа Ігора Мосійчука для усунення недоліків», – сказало джерело.

За його словами, також САП повинна привести подання у відповідність з вимогами ч. 3 ст. 218 Регламенту Верховної Ради, згідно з якою подання про дачу згоди на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання чи арешт депутата повинно бути вмотивованим і достатнім, містити конкретні факти і докази, що підтверджують факт вчинення суспільно небезпечного діяння, визначеного Кримінальним кодексом.

Зазначається, що у поданні про затримання чи арешт повинно бути чітке обґрунтування необхідності затримання чи арешту.

Нагадаємо, раніше глава Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький вніс генеральному прокурору Юрію Луценку подання на зняття недоторканності з народного депутата від «Радикальної партії» Ігоря Мосійчука за підозрою в незаконному збагаченні та декларуванні недостовірної інформації.

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *