Москалькова відвідала полонених українських моряків: каже про ледь не ідеальні умови

Уповноважена з прав людини у Росії Тетяна Москалькова переконує, що полонені українські моряки мають усе необхідне та їм надають відповідну допомогу. Також російська омбудвумен стверджує, що вони можуть безперешкодно спілкуватися не лише з рідними та близькими, а й з консулом України.

Про це вона написала у своєму Instagram.

Читайте також: Агресія РФ на Азові: свіжі новини про стан і умови утримання поранених українських воїнів

Зокрема, Москалькова у СІЗО №1 у Москві («Матроська тиша») відвідала капітана корабля Мокряка та співробітника СБУ Драча. За її словами, так само, як і у російських ув’язнених, вона перевірила у них умови утримання та стан здоров’я.

Детально обговорили питання отримання ними юридичної допомоги: ув’язнених забезпечено адвокатами, яких вони обрали самі. Також одного з українських в’язнів відвідав консул України. Українці перебувають у двомісних камерах по одному (на карантині до 10 днів). Камери – чисті, світлі, після ремонту. У них є все необхідне: телевізор, холодильник, наповнений продуктами харчування, чайник, багато книг, інформація про можливості подати скарги та звернення, санвузол і умивальник з гарячою та холодною водою,
– каже чиновниця.

Водночас російська омбудсвумен зауважила, що ув’язнені мають можливість писати своїм рідним і близьким, а також отримувати від них листи та передачі. 
 

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *