На Волині місцева громада не пустила священників УПЦ МП до храму

13 січня в селі Красноволя Маневицького району Волиньської області місцева громада, яка перейшла до Православної церкви України, не пустила до Свято-Михайлівського храму єпископа Нафанаїла та інших представників УПЦ Московського патріархату.

Про це повідомив голова Маневицької РДА Андрій Линдюк у Facebook

«Сьогодні у село Красноволя, громада якого провела процедуру переходу в Православну Церкву України приїхав єпископ Волинський УПЦ (РПЦ) Нафанаїл з іншими священниками, я так розумію, щоб показати, що ніякого переходу нема. Але їх у храм місцеві жителі не допустили. Отже, остання спроба залишити громаду в Російській православній церкві не вдалась!», – написав Линдюк.

За словами голови РДА, він не збирається забороняти чи перешкоджати ходити у церкви УПЦ МП, де громади не перейшли у ПЦУ.

Також Линдюк додав скрін-шот із офіційного сайту Руської православної церкви (РПЦ), де говориться про належність Маневицької єпархії до УПЦ МП.

Як повідомлялося, Вселенський патріарх Варфоломій передав митрополиту Київському та всієї України Епіфанію Томос про автокефалію Православній церкві України.

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *