На Харківщині поліція завела кримінальну справу за зброю, яку сама підкинула

Прокуратура почала розслідувати дії поліцейських в одному з сіл Харківської області, які зареєстрували кримінальне провадження за статтею «незаконне поводження зі зброєю» на підставну особу.

Про це повідомила прес-служба прокуратури Харківської області.

За інформацією поліції, 38-річний чоловік повертався з риболовлі і проходив повз автобусну зупинку, коли до нього під’їхала машина, пасажири якої представилися правоохоронцями. Чоловіки почали погрожувати потерпілому адміністративною відповідальністю за пляшку пива, яку він нібито розпивав в громадському місці. Потім поліцейські робили вигляд, що оформляють якісь документи, щоб залякати чоловіка, після чого правоохоронці змусили потерпілого імітувати зберігання зброї і поїхали, залишивши якусь сумку.

Потім до чоловіка під’їхали інші поліцейські у формі, які знайшли в сумці боєприпаси і інкримінували йому «зберігання зброї».

За словами потерпілого, ніяких документів на огляд особистих речей він не підписував. Чоловік розповів поліцейським заздалегідь узгоджену з першими правоохоронцями, версію, що зброю знайшов під час риболовлі.

У потерпілого вилучили боєприпаси та внесли інформацію до Єдиного реєстру досудових розслідувань, зробивши з нього злочинця.

Прокуратура почала розслідування за фактом перевищення службових повноважень поліцейськими і незаконного поводження зі зброєю.

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *