Нардепи задекларували майно у 15 країнах світу

За минулий рік  24 українські народні депутати вказали у своїх деклараціях 55 об’єктів нерухомого майна у 15 іноземних країнах. 

Депутатську нерухомість підрахували аналітики проекту «Декларації», повідомляє Bihus.info.

Так, найпопулярнішою країною за кількістю нерухомості виявилася Росія – там народні обранці володіють 13 об’єктами нерухомості. 11 із них належать нардепу від партії «Опозиційний блок» Вадиму Новинському, ще однією 220-метровою квартирою і машиномісцем володіє там дружина голови фракції «Опозиційний блок» Юрія Бойка.

На другому місці за популярністю опинилася Франція (9 об’єктів нерухомості), а на третьому – Болгарія (6 об’єктів). Далі йдуть Іспанія та США. У цих країнах депутати задекларували по 5 об’єктів.

Рекордсменом за кількістю і сукупною площею іноземної нерухомості виявився Новинський. Аналітики підрахували, що він із родиною володіє близько 6 гектарами землі та 5 квартирами загальною площею 996,3 кв. м у Росії. Також в Росії Новинським належить 453-метрове нежитлове приміщення, 79-метровий гараж і недобудований житловий будинок невідомої площі.

Три земельних ділянки, дві вілли площею 1056 і 337 кв. м у Франції і 332-метрові апартаменти у Греції записані на компанії, бенефіціаром яких є Юлія Льовочкіна. Аналогічними грецькими апартаментами через свій кіпрський офшор BROVE HOLDINGS LIMITED володіє її брат заступник голови депутатської фракції «Опозиційний блок» Сергій Льовочкін. Також він задекларував користування 1056-метровою віллою сестри на Лазурному узбережжі. Вартість останньої оцінюють у 40 млн євро, проте на даний час на неї накладено арешт французьким судом.

15 сотками землі і 459-метровою торгово-офісною будівлею у Латвії володіють дружина та донька нардепа від фракції БПП Ярослава Дубневича. 270-метровий будинок та 16 соток землі в Німеччині задекларував і скандальний позафракційний нардеп Борислав Розенблат.

У свою чергу на фірму Treck Holding Coast S.L. першого заступника фракції БПП Ігоря Кононенко записаний 539-метровий будинок в Іспанії. Також нардеп задекларував апартаменти невідомої площі у Франції, які орендує його донька Ольга, яка навчається там у одному з найпрестижніших інститутів моди і дизайну в світі – Istituto Marangoni.

Власний будинок площею 455 кв.м. має в Іспанії і позафракційний нардеп Олександр Герега з дружиною. Член депутатської групи «Воля народу» Євген Рибчинський і нардеп від БПП  Максим Єфімов віддають перевагу США. Перший задекларував там 450-метровий будинок на праві користування в дружини, а другий володіє 279-метровою квартирою і ще одна 117-метрова перебуває у процесі будівництва.

Чотири квартири та гараж в Болгарії задекларував нардеп від партії «Відродження» і за сумісництвом голова Асоціації болгар в Україні Антон Кіссе. Нардеп від БПП Руслан Демчак задекларував оренду 355-метрового будинку, який його дружина вже три роки поспіль орендує у Великій Британії.  

Нагадаємо, суддя Бориспільського міськрайонного суду Віталій Журавський не задекларував елітний особняк, в якому живе з дружиною.

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *