NASA опублікувало ще один знімок з Марса

Дослідний апарат InSight американського космічного агентства NASA передав з Марса знімок планети, який був зроблений впродовж дня після приземлення.

Про це йдеться на сайті американського відомства, передає «Укрінформ».

«Розгорнута камера, яка знаходиться в руці апарату InSight від NASA, зробила цей знімок на марсіанській поверхні 26 листопада 2018 року – того ж дня, коли він приземлився на Червону планету», – повідомляє NASA.

У відомстві додали, що знімок був переданий на землю завдяки власному космічному апарату Odyssey, який нині здійснює орбітальний політ навколо Марса.

Раніше дослідний апарат InSight американського космічного агентства NASA передав з Марса перший знімок планети, проте він виявився не зовсім якісним через запилене скло самого апарату.

Як повідомлялося, автоматично керований непілотований апарат InSight був запущений 5 травня цього року, а 26 листопада він здійснив успішну посадку на Марс. Упродовж двох років апарат досліджуватиме глибини червоної планети для вивчення внутрішньої будови і складу.

Щоб досягти Марса, InSight пролетів понад 484 млн км на максимальній швидкості. Разом з ним переміщалися два кубові супутники MarCO, призначені для передачі даних з InSight.

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *