Наші за кордоном: Кравцов і Коренюк запалюють

Розказуємо, як виступили українські баскетболісти в іноземних лігах

НБА

«Атланта» Олексія Леня виграла у «Фінікса» (118:112). Українець провів на паркеті 18 хвилин і 20 секунд. За цей час він набрав 7 очок, зробив 9 підбирань, 1 передачу та 1 блок-шот. Олексій реалізував 3 з 7 спроб з гри. Показник «+/-»Леня склав «+6». «Хоукс» обіймають 12 сходинку в Східній конференції НБА.

Натомість «Лос-Анджелес» Михайлюка поступився «Голден Стейту» (101:115). Святослав провів на паркеті лише 2 хвилини і 8 секунд. За цей час він набрав 2 очки, реалізувавши єдиний кидок з гри. Показник «+/-» українця склав «+4». «Лейкерс» посідає 10 місце в Західній конференції.

Чемпіонат Іспанії

Герун посприяв перемозі «Сарагоси» проти «Бреогана». Володимир провів у грі 23 хвилини, впродовж яких відзначився 8-ма очками, зробив 2 передачі та 5 підбирань. Показник «+/-» українця склав «-15». «Сарагоса» на даний момент займає 10 місце в лізі.

У свою чергу, Кравцов вніс лепту у напружену вікторію «Фуенлабрада» над «Естудіантесом» Грицака (Андрія не було в заявці) – 93:92. В’ячеслав став другим найрезультативнішим гравцем команди, набравши 16 очок. За 27 хвилин українець також зробив 1 передачу, а показник «+/-»показав «-4». «Фуенлабрад» розташовується на 13 сходинці чемпіонату.

Водночас «Барселона» Пустового програла «Тенеріфе» (57:63). Сам Артем участі в матчі не брав. Більше того, українець востаннє виходив на паркет за каталонський клуб 13 січня та результативними діями не відзначився. Зазначимо, що «Барселона» очолює турніру таблицю першості Іспанії.

Чемпіонат Румунії

«Крайова» Коренюка була сильнішою за «Пітешті» Корнієнка (80:76). Втім, якщо Максим не потрапив у заявку, то Владислав став найкращим гравцем матчу. В активі українця 19 очок і 12 підбирань за 32 хвилині на паркеті. Показник «+/-» Коренюка був «+4». «Крайова» розміщується на третій сходинці ліги, а «Пітешті» посідає п’яте місце.

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *