Нічого нового: розкрито плани Путіна щодо України

Публіцист і громадський діяч Дмитро Корчинський розкрив плани Путіна щодо України.

Про це він розповів в інтерв’ю НАРОДНІЙ ПРАВДІ.

“Думаю, що може бути все, що завгодно. Давайте згадаємо, ще зовсім недавно більшість експертів і українських телеглядачів були впевнені, що Москва ніколи не буде відбирати у нас Крим. Така впевненість була ще в 2014 році. Від них можна очікувати всього, що завгодно. Ми бачимо, політика Путіна робиться за лекалами Олександра I чи Миколи І – повторюють наміри Романових (імперська територіальна експансія, розподіл зон впливу, придушення антиімперських повстань, – НП)”, – вважає Корчинський.

На його думку, політика РФ – це політика ХІХ століття, а не ХХІ-го.

“Їхнім завдання є окупація всієї України, якщо трапиться нагода, вони робитимуть це не тільки через інтернет і участь у виборах. Крім всього іншого, ми бачимо ескалацію на Азовському морі”, – звертає увагу публіцист.

Громадський діяч вважає, що українське суспільство не помічає неприхованої ненависті Росії щодо України.

“Наша публіка досить наївна і схильна нічого не бачити. Москалі не роблять нічого такого, що вони не робили попередні 400 років. Вони однакові і роблять те, що робили завжди. І очікувати від них треба того, що й завжди”, – розповів Корчинський.

Повний текст інтерв’ю читайте тут: В Україні є особливий десант Кремля, а Білорусь анексують найближчим часом – Дмитро Корчинський

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *