Нові схеми Гладковського: завод «Богдан» отримав ще півмільярда гривень від Міноборони

Голова експертної організації StateWatch Гліб Канєвський заявив, що завод компанії «Богдан Моторс», власником якого є заступник секретаря РНБО Олег Гладковський, за три останні місяці отримав 510 млн гривень на виконання так званих таємних угод з Міністерством оборони в рамках державного оборонного замовлення.

Відповідні кошти надходили з казначейського рахунку в Черкаській області на приватний рахунок «Богдан Моторс», відкритий у «Правекс-банку», написав голова експертної організації StateWatch.

Також відомо, що невелика частка коштів була перерахована деяким приватним підрядникам. Як, наприклад, ТОВ «Богдан Індустрія», яке входить в корпорацію «Богдан». Воно отримало 20,3 млн гривень на постачання автомобiлiв Great Wall.

За що саме сплачені гроші не вказано, проте недавно прес-служба «Богдан» повідомила, що в 2019 році корпорація підписала нові контракти з Міністерством оборони. Йдеться про постачання оновлених санітарних машин «Богдан 2251» та вантажівок «Богдан 6317» для Збройних сил України.

На думку Канєвського, завдяки багатомільйонним контрактам між Міноборони і корпорацією «Богдан» Гладковський формує свій бізнес.

Нагадаємо, кандидат в президенти Валентин Наливайченко заявив, що Гладковський, перебуваючи на посаді консула Сейшельських островів, здійснював корупційні оборудки.

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *