Одіозні політики ледь не побилися через Порошенка і Зеленського: відео скандалу

Міністр транспорту і зв’язку України в 2005 році Євген Червоненко і заступник голови фракції Партії «Блок Петра Порошенка» Олексій Гончаренко влаштували перепалку в прямому ефірі через майбутні президентські дебати.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на ток-шоу “Пульс” на телеканалі 112.

“Скажіть, будь ласка, чого ми добиваємося, чого ми хочемо, зробити з Зеленського (кандидата в президенти Володимира Зеленського – НП) дурня? Він не дурень. Він без бюджету став мультимільйонером, причому в доларах, він вже геніальний”, – вважає Червоненко.

Він звернув увагу на методи чинної влади “на відміну від Порошенка, ой вибачте, президента і влади, не погрозами заганяють на концерти (концерти студії “95 квартал” – НП), а люди платять великі гроші.

“А що це за дрібна гидота, розумієте на вулиці людина б відповіла за законами двору, за законами бізнесу”, – задався питанням Червоненко.

За словами екс-міністра, йдеться про інформаційну політику спрямовану проти Володимира Зеленського.

“Гидота – це ти, не дуже дрібна, крупновата, але мерзота”, – випалив Гончаренко.

Після цього у студії почалася хвилинна перепалка, під час якої політики ледь не побилися в прямому ефірі.

На думку голови Комітету виборців України Олексія Кошеля, дебати кандидатів у президенти Петра Порошенка та Володимира Зеленського допоможуть українцям зробити свідомий вибір, але малоймовірно, що вони зможуть переламати хід виборчої кампанії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *