Оновлена ЦВК за зачиненими дверима обрала керівництво

У п’ятницю, 5 жовтня, оновлений склад Центральної виборчої комісії (ЦВК) за зачиненими дверима провів засідання, на якому було обрано керівний склад. Головою комісії стала Тетяна Сліпачук, її заступниками – Олег Конопольський, Євгеній Радченко, а секретарем – екс-заступник міністра юстиції Наталія Бернацька

Про це повідомляється на Facebook-сторінці громадянської мережі «ОПОРА».

«Перше засідання оновлена ЦВК вирішила провести без преси, відрядивши представників ЗМІ очікувати до прес-центру, – зазначили в ГМ «ОПОРА». – До речі, нагадаємо, що першою рекомендацією ЦВК від громадських організацій було відкритість та прозорість головного органу адміністрування. Відповідно до закону «Про Центральну виборчу комісію» усі без виключення засідання мають бути відкритими».

Пізніше представники ЦВК вийшли до журналістів та заявили, що засідання не було закритим.

«Просто на початку не було нікого з журналістів, тому невідкладно почали засідання», – говориться у повідомленні.Представники ГМ «ОПОРА» викликали на місце подій поліцію. Тим часом на сайті ЦВК оновили інформацію щодо складу комісії:

Нагадаємо, лідер партії «Громадянська позиція» Гриценко заявляв, що президент Порошенко хоче створити ЦВК, яка все «намалює», якщо він програє.

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *