Пенсіонерам скасовують пільговий проїзд

У Вінниці з 23 березня обмежили право безкоштовного проїзду в громадському транспорті пільговим категоріям населення на період карантину.

Пільговики не зможуть безкоштовно користуватися громадським транспортом в години пік: від початку роботи транспорту до 10:00, а також з 17:00 до 21:00.

Окрім того під час засідання комісії вирішили дозволити перевозити до 10 пасажирів в одній секції трамваїв (зокрема ідеться про двосекційні "Міражі", які працюють на маршрутах у Вінниці).

Пільговий проїзд на весь період карантину скасували в Львові.

"З понеділка скасовано безкоштовний проїзд для пільгових категорій в громадському транспорті на час карантину", — йдеться в повідомленні на Telegram-каналі Львівської міської ради "Львів vs коронавірус".

Мер Львова Андрій Садовий звернувся до жителів міста з проханням розповісти про скасування пільг пенсіонерам.

"На період карантину у Львові пільги на проїзд в громадському транспорті діяти не будуть. Ми йдемо на ці обмеження в першу чергу тому, що старші люди перебувають в особливій зоні ризику в зв'язку з поширенням коронавірусу. Покажіть це відео батькам і бабусям з дідусями! Бережіть один одного!", — сказав Садовий.

Від пільгового проїзду 18 березня відмовились у Рівному. Тут відмінили пільги для пенсіонерів у маршрутках. У Хмельницькому скасували пільговий проїзд у громадському транспорті з 20 березня. Аналогічне рішення ухвалили в Запоріжжі – з 23 березня. У Полтаві – пільговиків з 23 березня возитимуть лише з 11 до 15 години. Обмеження діятиме до кінця карантину.

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *