Політика «Нафтогазу» призвела до проблем з опаленням у містах – Ляшко

Лідер «Радикальної партії» Олег Ляшко вважає, якщо влада не вирішить проблему із підключенням опалення в Павлограді – місто може стати другим Алчевськом.

Під час розмови з журналістами у Верховній Раді Ляшко зазначив, що до проблем з опаленням в українських містах призвела політика компанії «Нафтогаз», передає кореспондент інтернет-видання UA1.

«Мільйони людей стали заручниками «драконівської» політики «Нафтогазу». Люди мерзнуть у лікарнях, школах, дитсадках і квартирах, коли «Нафтогаз» виписує собі «космічні» премії і встановлює захмарні ціни на газ. Нехай вони повернуть ті 45 мільйонів євро премії та включать опалення павлоградцям і всім іншим жителям країни. Ми звертаємося до уряду з вимогою врегулювати це питання і дати опалення українцям», – заявив лідер «Радикальної партії».

Крім того, політик додав, що його партія наполягає на негайному скасуванні постанови про підвищення ціни на газ та запровадженні мораторію на житлово-комунальні послуги.  Нагадаємо, Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» оприлюднила нові ціни на природний газ, які діятимуть з 1 листопада 2018 року.

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *