Порошенко найбільш нещирий з політиків – журналіст Мостова

Головний редактор тижневика «Дзеркало тижня» Юлія Мостова вважає президента Петра Порошенка самим нещирим політиком з усіх, кого вона знає за роки роботи в журналістиці.

В ефірі одного з телеканалів Мостова зазначила, що в 2013 році Порошенко просив у неї допомоги для того, щоб повернутися у «велику гру», однак вона йому відмовила.

«Я вам не допоможу, оскільки вважаю самим нещирим з політиків, яких знала за всі мої роки в професії». Він обурився: «Чому ?!» І у нього, як завжди, сльоза бринить», – підкреслила головний редактор «Дзеркало тижня».

За її словами, тоді чинному президенту було все одно яку посаду обіймати, «аби повернутися у велику гру».

«Я пояснила: ну, наші відносини дозволяли мені це сказати. «Тому що ви з дитинства діабетик, а випускаєте найбільшау кількість солодкого в країні», — розповіла Мостова.

Крім того, головний редактор «Дзеркала тижня» додала, що Порошенко виявився неадекватний завданням, які перед ним стояли на посту президента.

Нагадаємо, 79,4% респондентів, опитаних центром соціальних досліджень «Софія», не схвалюють роботу чинного президента Петра Порошенка, 88,2% – Верховної Ради, 84,1% – Кабінету Міністрів.

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *