Порошенко призначив новим губернатором Київщини люстрованого керівника київської поліції

Президент Петро Порошенко призначив колишнього начальника Національної поліції в Києві, першого заступника голови Одеської обласної державної адміністрації Олександра Терещука головою Київської обласної державної адміністрації замість Олександра Горгана.

Про це йдеться в указі президента №349/2018.

«Призначити Терещука Олександра Дмитровича головою Київської обласної державної адміністрації з 30 жовтня 2018 року з оплатою праці відповідно до законодавства», – йдеться в документі.

Як повідомляє прес-служба президента, під час представлення нового голови ОДА Порошенко заявив, що ставить Терещуку «головне завдання – це захист людей, в тому числі і соціальний захист».

«Ми маємо бути абсолютно відкритими до проблем людей і не класти проблеми у «довгу шухляду», а вирішувати їх», – наголосив Порошенко під час представлення нового голови Київської обласної державної адміністрації.

Як відомо, 24 жовтня Кабінет міністрів схвалив проекти указів президента про звільнення Горгана і призначення київським губернатором Терещука.

Горган займав відповідну посаду з 28 жовтня 2016 року.

Олександр Терещук – 1964 року народження, з 1984 року він служив у органах внутрішніх справ.

Зокрема, у 2000-х Терещук очолював Печерське і Голосіївське районне управління Міністерства внутрішніх справ у Києві, у 2008-2010 роках був заступником начальника Головного управління МВС в Києві, в 2012 році – начальником управління МВС з боротьби із незаконним обігом наркотиків.

З листопада 2012 по липень 2014 року Терещук очолював управління МВС у Волинській області, відповідно, підпадає під люстрацію.

З липня 2014 року він був начальником головного управління МВС в Києві, а в липні 2015 року Порошенко скасував люстрацію Олександра Терещука.

У грудні 2015 року міністр внутрішніх справ Арсен Аваков звільнив Терещука.

З квітня 2016 року по 30 жовтня цього року Терещук займав посаду заступника голови Одеської ОДА.

Нагадаємо. раніше прем’єр-міністр Володимир Гройсман призначив виконуючим обов’язки голови Державної фіскальної служби Олександра Власова. Правоохоронці підозрюють Власова у причетності до корупційних схем на Одеській митниці.

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *