Порошенко про «1+1»: Ніхто ніколи президента шантажувати не буде

Чинний глава держави і кандидат у президенти Петро Порошенко вважає, що нині діяльність каналу 1+1 є шантажем, і пов’язує це із його відносинами з власником та олігархом Ігорем Коломойським.

Про це він розповів в ефірі Радіо НВ.

На запитання ведучого, чому у Порошенка погані відносини з Коломойським, той відповів, згадавши,  чому звільнив олігарха з посади голови Дніпропетровської ОДА.

«Не я призначав Коломойського на цю посаду, але я його знімав. І знімав я його тому, що його діяльність наносила суттєву шкоду державі. У першу чергу – інтересам економічним», – сказав президент.

Ігор Коломойський захопив держкомпанію «Укрнафта» і «Укртранснафта», а держава з того вже нічого не отримувала, зазначив він.

Також Порошенко пригадав націоналізацію «Приватбанку», за який нині Коломойський вимагає від держави 2 млрд доларів компенсації.

«Приватбанк, який було націоналізовано відповідно до рішення уряду та НБУ, і я це рішення підтримав, я не уникаю відповідальності. Ризики містилися для більше 20 млн громадян. І коли висновки всіх компетентних органів свідчили про те, що мова про збитки державі до 180 млрд».

Порошенко додав, що нині на нього чинять тиск журналісти Коломойського телеканалу 1+1 і назвав це шантажем.

«…ніхто і ніколи президента шантажувати не буде. Нічого спільного із журналістикою у цього каналу зараз точно немає», – підсумував президент.

Нагадаємо, канал «Україна», який належить українському олігарху Рінату Ахметову, завдяки передвиборчій рекламі заробив 260 млн гривень, і це становить 23% від витрат фондів усіх кандидатів.

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *