Правоохоронці обшукали кабінети чиновників міськради Кривого Рогу

У Дніпропетровській області правоохоронці здійснили обшуки у приміщенні міської ради Кривого Рогу. Відбувалося це протягом дня 9 вересня. Прокуратура слідчі дії підтвердила, та їхню причину не коментувала.

Дніпропетровська обласна прокуратура підтвердила факт проведення слідчих дій у міській раді Кривого Рогу, пише «Дзеркало тижня«. Проте фігурантів кримінальних проваджень, ані самих проваджень, не коментували.

Читайте також: Кого зможуть прослуховувати ДБР і НАБУ та нащо скасовувати «правки Лозового»: пояснення нардепа

У міськраді Кривого Рогу поскаржилися, що з 2015 року у них здійснили вже приблизно 300 перевірок, за підсумками яких жодних порушень не виявили.

Місцеве видання «Перший Криворізький» опублікувало коментар прес-служби виконкому Криворізької міськради: «У деяких приміщеннях виконкому правоохоронці провели слідчі дії. Співробітники виконкому надали всі необхідні документи«.

Зауважимо, що у листопаді 2016, а також у березні й травні 2017 року у Криворізькій міськраді силовики вже здійснювали обшуки та вилучали документи. Тоді чиновників мерії підозрювали у нецільовому використанні бюджетних коштів.

Нагадаємо: Чому прокуратура прийшла з обшуками до мерії Кривого Рогу (червень 2017 року)

Джерело: https://censor.net.ua/ua/n3147366

Цікаво, що Служба безпеки України у липні здійснювала слідчі дії на одному із найбільших підприємств України – металургійному комбінаті «АрселорМіттал Кривий Ріг«. Мовилося про підозру в порушенні підприємством норм екологічної безпеки.

А 4 вересня Офіс великих платників податків завершив податковий аудит компанії «АрселорМіттал Кривий Ріг» і оприлюднив суму претензій щодо недоплачених податків – 9 мільярдів гривень.

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *