Проректор київського ВНЗ придбав авто за мільйон

Проректор з навчальної роботи та соціально-економічного розвитку Національного транспортного університету Олександр Булах придбав новеньке авто.

Про це стало відомо із суттєвих змін у декларації освітянина. Так, згідно документу, наприкінці січня цього року Булах придбав новенький автомобіль Toyota RAV4 50 2018 року випуску у юридичної особи ТОВ “АВТОСАМІТ НА СТОЛИЧНОМУ”.

Вартість авто – 784 тисячі 64 гривні.

Слід зазначити, що 30 січня Булах вже вносив зміни до деклараціїї. Тоді освітянин отримав дохід від відчуження рухомого майна на суму 400 тисяч гривень.

 

Декларація освітянина вражає. При офіційній зарплатні у 241 тисячі 103 гривні за 2017 рік Булах та його дружина мають 2 авто, 2 квартири у Києві, гараж, земельну ділянку і приватний будинок у Київській області.

Грошові активи подружжя це 15 520 доларів США та 850 євро. Отож авто за майже мільйон в загальну картину вписується. Щоб обжитися нерухомим і рухомим майном окрім прибутків від зарплати і пенсії, Булах також працює за сумісництвом, і вочевидь, має інші джерела прибутків.

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *