Супрун і Смілянський взялися пояснювати, як відбуваються реформи

Виконувач обов’язків міністра охорони здоров’я Уляна Супрун, керівник «Укрпошти» Ігор Смілянський та інші створили курс «Механіка реформ», де пояснюють про особливості реформування в різних галузях.

Представлення курсу відбулося у вівторок, 30 жовтня, на прес-конференції, передає кореспондент інтернет-видання UA1.

Курс присвячений реформам в Україні, які відбулись після Революції Гідності.

Як розповіли розробники курсу, вони мають на меті пояснити людям, що реформи не відбуваються швидко та легко, і водночас «привідкрити ширму процесів реформування».

«Цей курс про механізм реформ. Часом реформа здається якимось страшним абстрактним явищем. Курс привідкриває ширму цих процесів, адаптує людей до того, що це не відбувається швидко і легко», – пояснила одна із розробниць проекту Вікторія Сидоренко.

Крім Супрун та Смілянського про реформування в Україні в рамках курсу розповідатимуть голова правління Національної суспільної телерадіокомпанії України Зураб Аласанія, виконувач обов’язків керівника ДП «ПРОЗОРРО.ПРОДАЖІ» Олексій Соболєв та один з ініціаторів створення Prozorro Олександр Стародубцев.

Нагадаємо, Міністерство інформаційної політики витратить 945 тис. гривень на відеоролики, в яких населенню роз’яснюватимуть про реформи уряду.

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *