Супрун порадила, як запобігти синдрому передчасної смерті

В. о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун розповіла, як мінімізувати ризики передчасної смерті.

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА, про це вона написала у Facebook.

Як пише очільниця МОЗ, після аналізу глобальних даних популяційних досліджень та оцінок ситуації ВООЗ, встановлено, що існують три кроки, які можуть врятувати від передчасної смерті близько 100 мільйонів людей у всьому світі до 2024 року.

Йдеться про:

Постійний контроль власного тиску та доступ до лікування;
Зменшення споживання солі;
Відмову від транс-жирів;

“Регулярне вимірювання артеріального тиску допоможе вчасно виявити проблему ще на початковому етапі, звернутися до лікаря та уникнути небажаних наслідків. Це важливо робити незалежно від віку, адже на артеріальну гіпертензію хворіють не тільки люди старшого віку”, – наголосила Супрун.

Разом із тим, важливо не перевищувати рекомендовану дозу вживання солі.

“Денна норма солі для людини, яка не має серйозних проблем зі здоров’ям, становить 6 грамів. Це близько однієї чайної ложки. Для дітей норма ще менше: від 1 до 3 років — 2 грами на день, від 4 до 6 — 3 грами; а від 7 до 10 років — 5 грамів”, – зазначила медик.

Крім того, щоб мінімізувати ризики передчасної смерті треба відмовитися від транс-жирів.

“Транс-жири підвищують ризик атеросклерозу, хронічного запалення, ішемічної хвороби серця та ревматоїдного артриту. Вони калорійні і нічим не корисні та сприяють розвитку про-запального фону і обманюють імунну систему”, – пояснила Супрун.

Супрун порадила, як запобігти синдрому передчасної смерті

Нагадаємо, раніше Уляна Супрун розповіла, як обрати корисний шоколад. Ці ласощі корисні для шкіри, судин і внутрішніх органів у тому випадку, якщо їх правильно вибрати.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *