У 2018 році Порошенко помилував 14 засуджених

Президент Петро Порошенко у 2018 році видав укази про помилування 14 осіб, засуджених на різні терміни покарання.

Про це повідомили у прес-службі глави держави.

За інформацією Департаменту з питань помилування Адміністрації президента України, всього Порошенко видав чотири укази, якими помилував 9 жінок та 5 чоловіків. При цьому повністю звільнені від відбування покарання та вийшли на волю 5 осіб, ще для 8 суттєво зменшені терміни покарання.

«…одній помилуваній особі, яка була засуджена до довічного позбавлення волі, покарання було замінено на 27 років і 9 місяців позбавлення волі, вона в квітні вийшла на волю. Всі помилувані засуджені вперше. 8 осіб з помилуваних – люди пенсійного віку», – йдеться у повідомленні.

У повідомленні також зазначено, що протягом 2018 року до Департаменту з питань помилування надійшло загалом 1276 матеріалів з питань помилування, в тому числі 931 клопотання про помилування 718 осіб.

Зазначається, що досі помилування є єдиним законодавчо визначеним шляхом для довічно засуджених осіб отримати шанс вийти на волю. Право клопотати про помилування вони отримують тільки після відбуття 20 років покарання. Протягом 2018 року комісія з питань помилування розглянула клопотання про помилування 59 довічно засуджених осіб.

Нагадаємо, Порошенко помилував жінку, яка підірвала двох нацгвардійців.

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *