У Гелетея не зізнаються, чи відпочивав Порошенко на Мальдівах із держохороною

Управління державної охорони (УДО) засекретило інформацію щодо того, чи забезпечували його співробітники заходи охорони та безпеки під час відпочинку президента Петра Порошенка на Мальдівських островах з 1 по 8 січня.

Про це повідомляють «Схеми» з посиланням на відповідь УДО.

Журналісти, зокрема, запитували, чи відправляло Управління держохорони своїх співробітників з Порошенком на Мальдіви, чи зустрічали вони потім президента в аеропорту, і якщо так, то скільки їх було. Також вони цікавилися, чи має голова держави, згідно із законодавством, право користуватися приватним літаком або чартером приватної компанії для приватних перельотів.

У відповіді за підписом начальника УДО Валерія Гелетея журналістам відповіли, що «запитувані відомості становлять службову інформацію». При цьому також процитували закон, що державна охорона посадових осіб забезпечується безперервно в місцях їх постійного і тимчасового перебування.

Нагадаємо, президент Петро Порошенко оплатив свою відпустку на Мальдівах, вартістю щонайменше півмільйона доларів, грішми з кіпрського офшору, в який після афери зі «сліпим трастом» виводяться з України всі прибутки корпорації «Рошен».

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *