У Полторака нагородили військовослужбовців за «звільнення» неокупованого селища – ЗМІ

У п’ятницю, 6 липня, командувач Об’єднаних сил генерал-лейтенант Сергій Наєв нагородив українських військових за звільнення селища Золоте-4 на Луганщині, яке насправді не було окуповане, передає Громадське.

При цьому повідомляється, що останні чотири роки в населеному пункті знаходилися українські військовослужбовці, воно не було захопленим або ж підконтрольним незаконним угрупуванням.Згідно ж з офіційним повідомленням прес-служби Міністерства оборони, за звільнення Золотого-4 усього нагородили 18 військовослужбовців роти глибинної розвідки.

«За дорученням Міністра оборони України генерала армії України Степана Полторака та начальника Генерального штабу – Головнокомандувача Збройних Сил України генерала армії України Віктора Муженка командувач Об’єднаних сил генерал-лейтенант Сергій Наєв, нагородив українських захисників, які наприкінці червня завершили взяття під повний контроль населеного пункту Золоте-4, що на Луганщині», – ідеться у повідомленні.

Нагадаємо, в Україні розглядають три ймовірні сценарії операцій щодо деокупації Донбасу після переформатування АТО в Операцію об’єднаних сил.

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *