У РФ заявляють про припинення ввезення партії цукерок Roshen до країни, у Порошенка заперечують

Федеральна служба безпеки Росії заявляє, що припинила ввезення великої партії кондитерських виробів української фабрики Roshen в Оренбурзькій області.

Про це повідомляють російські ЗМІ з посиланням на прес-службу прикордонного управління ФСБ РФ по області.

«Прикордонним управлінням ФСБ Росії по Оренбурзькій області в пунктах пропуску управління попереджено незаконне ввезення до Росії великої партії санкційних товарів – кондитерських виробів виробництва української фабрики Roshen», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що товар передали співробітникам мобільної групи оренбурзької митниці для проведення розгляду. Обсяг вилученої партії не уточнюється.

У свою чергу в самій кондитерській корпорації Roshen заявили, що не мають стосунку до затриманої в Росії партії кондитерських виробів, передає LIGA.net.

«Ми не володіємо інформацією щодо зазначених солодощів. Будь-який продаж корпорацією української продукції Roshen в РФ припинився ще в 2013 році», – запевнили в прес-службі.

Разом з тим у компанії додали, що Roshen, як і будь-яка інша компанія, не може контролювати переміщення товару після його реалізації офіційними дистриб’юторами.

«Імовірність контрабанди та діяльності перекупників присутня, особливо коли є попит», – підсумували у корпорації.

Як повідомлялося раніше, поставки цукерок Roshen до анексованого Криму не припинялися.

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *