У садочках та школах критична ситуація із харчуванням, – соцмережі

По всій Україні у раціоні дітей у садочках та школах недостатньо м’яса, а якість харчування в цілому не відповідає елементарним стандартам.

Про це пишуть користувачі Facebook, коментуючи тендерні війни між постачальниками продуктів до навчальних закладів, передає УНН. Так, на Харківщині один з постачальників продуктів у школи та садочки заблокував через АМКУ тендерні закупівлі.

Внаслідок цього у Лозовій виникла критична ситуація із забезпеченням дітей харчуванням. Народний депутат з Харківщини Сергій Тригубенко закликав АМКУ розблокувати тендер. А в коментарях до такого повідомлення політика українці розповіли, що проблеми з харчування для дітей сьогодні актуальні по всій країні.

“Це не тільки у Лозовій, біда повсюди! Якість нульова! А кармани чиновників при цьому накопичуються доларами. Моніторячи тендерні закупівлі диву даєшся – десятками тонн завозять м’ясо, курку, яйця, масло, рибу, а у меню – одна квашена капуста”, – зазначив Юрій Набойченко. “Критична ситуація з харчуванням дітей у шкільних та дошкільних установах в Україні!

Чиновникам не до людей! Батьки свідомо уникають дитячих садочків, а в школі не залишають на групу подовженого дня своїх дітей, оскільки це небезпечно не тільки для здоров’я, але і є загрозою для життя!” – додала користувач Facebook Марина Матющенко.

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *