У “Свободі” спростували зв’язок Кошулинського з Януковичем

Речник партії “ВО Свобода” Христина Равлюк спростувала інформацію щодо зв’язку Руслана Кошулинського з “Партією Регіонів” та грі на користь чинного президента Петра Порошенка.

У новині, яка була опублікована на сайті “Весті” повідомлялося, що Руслан Кошулинський не спробував проводити активну агітаційну кампанію. Речник партії не погоджується з цією тезою.

“З початку виборчої кампанії Руслан Кошулинський і його довірені особи провели більше 300 публічних зустрічей по Україні. Політичні експерти і моніторингові організації називають Руслана Кошулинського одним з найактивніших кандидатів”, – повідомляє Христина Равлюк. 

Також у матеріалі було вказано, що бізнес, який належав Руслану Кошулинському, має проблеми з законодавством і це може стати на заваді його політичних амбіцій.

Про те Христина Равлюк повідомила, що Руслан Кошулинський продав свою частку у підприємстві під час служби у війську, 4 грудня 2015 року, а судова справа з’явилася лише у 2017 році.

Інформація про членство Кошулинського в “Партії регіонів” не відповідає дійсності. Кандидат в президенти України Руслан Кошулинський був і є членом однієї політичної сили – “ВО Свобода”.
Також зазначимо, що за словами речника партії, бізнес доньки Руслана Кошулинського пов’язаний з підтримкою та розвитком українського кінематографа.

“Донька Руслана Кошулинського Іванна є головою Громадської організації «Секретаріат кінопремії «Зоряний Кобзар». Статутна діяльність громадської організації — «підтримка сталого розвитку українського кінематографа». До управління кінотеатром «Зоряний» жодного відношення не має. Співпраця з кінотеатром обмежується проектом створення «Центру Українського Кіноглядача». Це спільна ініціатива кінотеатру і низки громадських організацій. За цим проектом кінотеатр надає на прохання громадських організацій одне з приміщень для безкоштовних показів фільмів молодих українських кінорежисерів”, – повідомляє Христина Равлюк.

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *