У Варшаві відкриють виставку малюнків політв’язні Сущенка

У Варшаві в понеділок, 11 лютого, відкриється виставка малюнків незаконно ув’язненого у Російській Федерації українського журналіста Романа Сущенка.

Про це повідомляє прес-центр посольства України в Польщі у Facebook.

«Посол України в Польщі Андрій Дещиця спільно зі Спілкою польських журналістів сердечно запрошують на вернісаж вистави малюнків українського журналіста українського інформаційного агентства «Укрінформ» і політичного в’язня Кремля Романа Сущенка, створених у застінках московського слідчого ізолятора у 2016-2018 рр.», – йдеться у повідомленні.

Як зазначається, у рамках відкриття виставки відбудеться дискусія за участі доньки Романа Сущенка та журналістки Укрінформу Юлії Сущенко, Генерального директора Укрінформу Олександра Харченка, посла України в Польщі Андрія Дещиці, голови Спілки польських журналістів Кшиштофа Сковронського, керівника польського інформагентства РАР Войцєха Сурмача тощо.

Очікується, що захід відвідають польські та іноземні дипломати, представники української громади Польщі, пересічні поляки, представники українських, польських та іноземних ЗМІ.

Додамо, що виставка організовується спільно посольством України в Польщі та Спілкою польських журналістів.

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *