У Зеленського зачиняється «вікно можливостей», – Фірсов

«Вікно можливостей» Зеленського зачиняється. Я розумію, що за 30 днів не можливо припинити війну, реформи розпочати, економіку підняти, але закласти якісь підвалини для цього просто необхідно. Потім буде пізно. І Зеленський може перетворитися на Ющенка, який просто чекатиме на закінчення свої повноважень.

Про це в ефірі програми «Кінець дня» на телеканалі ZIK заявив народний депутат України VII скликання Єгор Фірсов.

Політик заявив: оскільки Президент Зеленський призначив керівником СБУ «свою людину», суспільство хоче почути відповіді щодо контрабанди, щодо боротьби з тероризмом та щодо національної безпеки. Також Єгор Фірсов радить новому Президентові не відтягувати і внести у Раду кандидатури на посади міністра закордонних справ і генерального прокурора.

«Сьогодні у Зеленського є найголовніше – підтримка суспільства. Тому на його місці я би брав «на прапор» його головну підтримку – людей, вийшов і сказав би депутатам, що нам потрібна боротьба з корупцією, а Юрій Луценко з цим не справився, тому я вношу свою людину – голосуйте. Я раджу Зеленському так зробити. Бо чекати немає чого!», – наголосив Фірсов.

Колишній нардеп закликав Зеленського діяти якнайшвидше, адже його «вікно можливостей» зачиняється.

«День за днем спливає. Зеленський на посаді уже 30 днів. А для якихось рішень буде 100-150 днів. Не більше. Я розумію, що за 30 днів не можливо припинити війну, реформи почати, економіку підняти, але закласти якісь підвалини для цього просто необхідно. Потім буде пізно. І Зеленський може перетворитися на Ющенка, який просто чекатиме на закінчення своїх повноважень»,– додав Єгор Фірсов.

Нагадаємо, лідер ВО «Свобода» Олег Тягнибок розповів про деолігархізацію по-Зеленськи.

Читайте більше новин на тему: Володимир Зеленський

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *