Українська митниця затримала коробку з тиражем різвяних послань від патріарха церкви країни-агресора Кирила (Гундяєва).

Про затримку вантажу в своєму Telegram-каналі повідомив глава Синодального відділу із взаємин церкви з суспільством і ЗМІ Владімір Легойда, передає Фонтанка.ру.

Він зазначає, що посилка не досягла адресата через недотримання митних формальностей. А у коробці був тираж послання патріарха Кирила. Текст повинні були зачитати на святковому богослужінні 7 січня. 

Нагадаємо, в кінці 2018 року в Україні набув чинності закон про перейменування РПЦ МП, яким цю церкву зобов’язано зазначити в своїй назві приналежність Росії. Протягом дев’яти місяців УПЦ МП повинна буде вибрати для себе нову назву і зареєструвати її.

20 грудня Верховна рада 240 голосами прийняла поправки до закону «Про свободу совісті та релігійні організації», а 22 грудня документ був підписаний президентом Петром Порошенко. Документ передбачає, що релігійна організація, що входить в структуру релігійної організації з центром в державі, що вчинила військову агресію проти України і тимчасово окупованій її територію, зобов’язана в назві відображати належність до такої релігійної організації за межами країни.

15 грудня в Києві відбувся Об’єднавчий собор, який утворив Православну Церкву України, а її предтоятелем обрав митрополита Епіфанія (Думенка).

6 січня новобраний предстоятель має отримати з рук Вселенського патріарха Томос про автокефалію Православної церкви України.

«Аргумент»

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *