Весь дохід «Київського метрополітену» йде на погашення боргу перед російським бізнесменом

На кошти комунального підприємства «Київський метрополітен», що перебувають у всіх касах метрополітену та надходять до них, 7 червня було накладено арешт.

Відповідну постанову було винесено Державним виконавцем Департаменту державної виконавчої служби Мін’юсту, йдеться в ухвалі Госпсуду Києва від 22 серпня, передають Наші гроші.

Арешт накладено у межах виконавчого провадження, по якому з метрополітену стягується 1,83 млрд гривень боргу на користь компанії «Укррослізинг», яка належить бізнесмену Павлу Фуксу.

Відповідно до постанови, усі кошти з кас метрополітену мають зараховуватися на депозитний рахунок Мін’юсту або розрахунковий рахунок комунального підприємства в «Укрсиббанку» до повного виконання рішення суду по стягненню 1,83 млрд гривень боргу.

«Київський метрополітен» оскаржив арешт власних коштів у касах, та суд визнав дії держвиконавця правомірними. Крім того, суд нагадав, що торік влітку близько місяця теж діяла аналогічна постанова держвиконавця, якою накладався арешт на кошти, що перебувають у касі «Київського метрополітену» та надходять до неї, а також зупинялися видаткові операції з кас на суму стягнення. Торішня постанова не оскаржувалася метрополітеном і виконувалася шляхом зарахування коштів на розрахунковий рахунок «Київського метрополітену» у банку.

У 2008 році власником «Укррослізингу» була компанія «Київринг» Андрія і Владислава Лебедів, які зараз є помічниками нардепа від БПП Сергія Алєксєєва – президента фан-клубу братів Кличків. Напередодні підписання угод з метрополітеном «Укррослізинг» перейшов у власність кіпрської Impofirm Consulting Limited, близької до екс-регіонала Юрія Іванющенка.

Наразі засновником «Укррослізингу» є кіпрська компанія «Укррослізинг Сайпрус Лімітед», бенефіціаром якої з серпня значиться Уве Крістіан Ешнер з Відня. За даними Youcontrol, до нього бенефіціаром фірми з 2017 року був російсько-український бізнесмен Павло Фукс, який почав скуповувати активи в Україні після зміни влади.

Нагадаємо, журналіст Юрій Ніколов заявив, що Київський метрополітен був вимушений підняти вартість проїзду до 8 гривень через російського бізнесмена Павла Фукса, який товаришує з президентом України Петром Порошенком.

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *