Від зимових морозів до справжньої весни: синоптик озвучив цікавий прогноз на початок березня

Начальник відділу метеорологічних прогнозів Українського гідрометцентру Владислав Білик озвучив цікавий прогноз на початок березня – погода в різних регіонах відрізнятиметься.

Про це він заявив НАРОДНІЙ ПРАВДІ.

Так, 2-3 березня в Україну зайде порція холодного повітря. У зв’язку з цим нічні температури знизяться і становитимуть від -3 до -8 градусів; на північному сході, в Харківській, Сумській, Луганській областях прогнозується до -10 або -12 градусів

За словами Білика, денні температури на вихідних будуть на рівні близько нуля градусів, від -2 до +3, а на північному сході – від 0 до -5 градусів.

Синоптик додав, що на наступному тижні потеплішає, можливі дощі. З 4 березня піде тепле повітря із заходу, там очікуються опади. Погода поступово повернеться до весняних показників: від 3 до 8 градусів. А подекуди на півдні і вище – до 12 градусів вдень і від нуля до +5 вночі. На заході дощі будуть помірними, а на решті території місцями очікуються лише невеликі опади.

Більше читайте в матеріалі НАРОДНОЇ ПРАВДИ: Спочатку серйозні морози: синоптик про те, коли в Україну прийде справжня весна.

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *