Виконавча служба арештувала майно Житомирського бронетанкового

Державна виконавча служба заарештувала за борги перед Держрезервом майно ДП «Житомирський бронетанковий завод». Про це повідомила прес-служба Державного резерву, передає dt.ua.

“Житомирським відділом ДВС накладено арешт на все рухоме і нерухоме майно ДП «Житомирський бронетанковий завод» і відкрито виконавче провадження на загальну суму майже 7,5 млн грн», – заявили у відомстві.

За інформацією з Держрезерву, вони провели позапланову перевірку наявності, умов зберігання, обліку та звітності матеріальних цінностей мобілізаційного резерву, що знаходяться на зберіганні підприємства.

При цьому результати проведеної перевірки зафіксували факт самовільного використання нерозброньованих матеріальних цінностей мобілізаційного резерву та складено відповідний акт.

На заводі визнали факт відчуження матеріальних цінностей резерву без отримання належного дозволу та добровільно їх повернули.

Нагадаємо, раніше Держрезерв виграв апеляційний суд проти боржника, довівши неналежне виконання бронетанковим заводом зобов’язань зі зберігання техніки.

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *