Я дурниці не коментую: Гриценко ухилився від відповіді щодо елітної нерухомості

Екс-міністр оборони і можливий кандидат в президенти Анатолій Гриценко відмовився надати інформацію, де взяв гроші на покупку особняка в Конча-Заспі вартістю 10 млн гривень і чотирьох квартир в Києві.

У поширенні брехливої інформації на свою адресу Гриценко звинуватив штаб чинного президента Петра Порошенка і лідера «Батьківщини» Юлії Тимошенко, передають Вести.

«Вибачте, я дурниці не коментую. Це до тих, хто їх запускає – в штаб Порошенка і Тимошенко. Бажаю успіху, щасливо», – заявив можливий кандидат в президенти.

Слід зазначити, що нещодавно в програмі «HARD з Влащенко» на каналі ZIK, Гриценко заявив, що сукупний місячний дохід його сім’ї становить всього близько 30 тис. гривень. Раніше в соціальній мережі Facebook з’явилося відео з аеро зйомкою маєтку Гриценко в котеджному містечку неподалік елітної Конча-Заспи – вартістю не менше 10 млн. гривень.

Нагадаємо, лідер «Громадянської позиції» Анатолій Гриценко, перебуваючи на посаді міністра оборони в 2005-2007 роках, незаконно продав 24 га землі в м. Київ, яка належала Збройним Силам України (ВСУ), за 122 млн гривень (у цінах 2005-2007 років).

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *