За що? – Зеленський розповів, як ставиться до критики в соцмережах та хто веде його сторінку

Президент України Володимир Зеленський відповів на запитання щодо ставлення до коментарів у свій бік у соцмережах, а також до уваги публіки у бік першої леді – Олени Зеленської.

Якими б не були коментарі щодо роботи Зеленського як президента на його сторінках у соцмережах, видаляти ці сторінки Володимир Зеленський не збирається. Про це глава держави розповів ТСН.

Читайте також: Зеленський в Польщі зустрівся з місцевим спікером парламенту: деталі

Утім, усі коментарі президент читає і реагує на них гостро, а на негативні коментарі реагує «погано, дуже погано».

Я ж така людина, що – я ж цього не робив, я дійсно працюю, я дійсно хочу, щоб ми перемогли у всіх справах і у війні, і щоб все було добре в Україні. За що? 
– сказав Зеленський. 

Президент також наголосив, що всі коментарі від імені Зеленського у Facebook пише особисто Зеленський: «Я сам особисто все роблю». 

Зеленський
Володимир та Олена Зеленські / Фото instagram.com/olenazelenska_official

Щодо уваги користувачів соціальних мереж до першої леді Олени Зеленської президент відповів так: «Їй складно, бо вона дуже відповідальна. Навіть відповідальніша за мене, тому що вона кожну деталь розбирає».

Їй дискомфортно, вона не любить, коли про неї говорять – навіть коли добре говорять. Вона не любить стільки уваги. Та я раджусь з нею, кажу відверто, по дуже складних питаннях – бо в неї дуже твереза думка. Кожній людині потрібні люди, які кажуть правду,
– наголосив Зеленський.

Усі новини про Володимира Зеленського та Олену Зеленську – у матеріалах 24 каналу.

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *