Закон про реінтеграцію обмежує права жителів Донбасу – Міноборони

Офіцер Управління правового забезпечення Генерального штабу ЗСУ Юрій Бобровня заявив, що закон про деокупацію і реінтеграції Донбасу обмежує права місцевих жителів.

Військові мають право застосовувати сили та засоби, а в разі крайньої необхідності зброю до осіб, які вчинили правопорушення, повідомив він на брифінгу в Міністерстві оборони, передає кореспондент UA1.

За словами офіцера управління Генштабу, представники ЗСУ мають право на затримання осіб для встановлення особи. Згідно з законом, військовим дозволено проводити особистий огляд громадян, їх речей, а також транспортних засобів.

"Використовувати зі службовою метою засоби зв’язку і транспорт, які належать громадянам (за їх згодою), а також підприємствам, установам і організаціям, за винятком дипломатичних, консульських та представництв інших держав", – зазначив Бобровня.

Нагадаємо, старший науковий співробітник вашингтонського Центру аналізу європейської політики Брайан Вітмор вважає, що Україна може повторити шлях Абхазії і Південної Осетії після введення миротворців ООН на Донбас.

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *