Заходи безпеки під час дебатів відрізнятимуться від футбольних, – голова Громадської ради МВС

У столиці правоохоронці зараз працюють у посиленому режимі. Саме тому не варто переживати за можливість терактів на НСК «Олімпійський». Адже це закритий об’єкт, на якому можна буде провести детальний огляд гостей з металошукачами.

Про це в ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK сказав голова Громадської ради МВС України Володимир Мартиненко.

«Я б не вигадував якихось конспірологічних теорій. Зараз правоохоронці працюють у посиленому режимі, а сил і засобів достатньо для того, щоб забезпечити громадський порядок від терористичних актів чи чогось іншого», – сказав Мартиненко.

Він наголосив, що задіяно близько 10 тисяч осіб особового складу і їхня кількість коливатиметься в залежності від потреби.

«Я вважаю, що 10 тисяч правоохоронців є нормальною кількістю для охорони такого заходу. Адже також слід враховувати, що дебати відбуватимуться у закритому приміщенні на стадіоні. Я думаю, що сьогодні все пройде тихо, мирно і спокійно, принаймні, на це є великі сподівання. Бо кінологи почали перевіряти стадіон ще вчора і сьогодні роботи тривають», – розповів він.

Також він наголосив, що сьогоднішні заходи безпеки відрізнятимуться від подібних, які застосовують на футбольних матчах.

«Сьогодні заходи безпеки набагато посилені, аніж у дні футбольних матчів. Заборонені предмети вилучатимуться, а також не можна буде використовувати партійну символіку, а лише прапори України без вудок. Також під час матчів поліція охороняє лише периметр стадіону, а всередині працюють стюарди, яких наймає організатор футбольного матчу. Сьогодні ж поліція охоронятиме і середину стадіону та проводитиме докладніший огляд через металошукачі», – зазначив Мартиненко.

За його словами, також враховані всі заходи щодо евакуації людей зі стадіону. І для цього є на арені достатньо виходів.

«Заходи щодо евакуації на НСК «Олімпійський» відпрацьовані. Крім того, окрім поліції, ще буде задіяна і Державна служба надзвичайних ситуацій, Національна гвардія. Тобто в пропрацьованому повністю режимі у нас розраховані сили і заходи для того, щоб можна було убезпечити наших громадян. Адже сьогодні ми очікуємо близько 60 тисяч гостей», – додав він.

До слова, пропуск на НСК «Олімпійський», де 19 квітня відбудуться дебати кандидатів у президенти, розпочнеться о 16:00, з собою треба мати документи і бути готовим до перевірки речей.

Категорично заборонено приносити на захід: фотоапарат, камеру, зброю, вогненебезпечні засоби, наркотичні засоби, алкогольні напої, воду та інші напої, домашніх тварин. А також є прохання не приходити з дітьми.

Читайте більше новин на тему: вибори 2019: другий тур

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *