Зеленський звільнить нового голову Херсонської ОДА, якщо той не облаштує КПВВ з Кримом

Президент Володимир Зеленський під час візиту Херсону 13 липня заявив, що звільнить нового голову ОДА Юрія Гусєва, якщо той не забезпечить облаштування КПВВ на кордоні з окупованим Кримом.

Про це інформує кореспондент інтернет-видання UA1.

Облаштування контрольних пунктів в’їзду та виїзду в Херсонській області на кордоні з окупованим Кримом Зеленський назвав одним зі пріоритетів голови ОДА.

Гусєв зазначив, що на початку листопада область отримає дві нові режимні зони «Чонгар» і «Каланчак» із тимчасовими спорудами, разом зі сервісними центрами проект планують реалізувати до кінця 2019 року.

У відповідь Зеленський перепитав чиновника, що означає «початок листопада» і «до кінця року», і запропонував Гусєву запустити КПВВ із сервісними зонами до 20 грудня.

«Давайте в 20 числах грудня – цього буде достатньо. Якщо ні – новий голова ОДА залишиться в минулому. Це – чесно», – сказав президент.

Гусєв погодився і зауважив, що Херсонська ОДА не є замовником і проектувальником проекту та звернув увагу на ризики нецільового використання коштів Євросоюзу для облаштування пунктів перетину кордонів.

На сьогодні на реалізацію проекту передбачено 104 млн гривень. Цього, за словами Гусєва, має вистачити на створення режимних зон.

Нагадаємо13 липня президент України Володимир Зеленський представив голову Херсонської ОДА Юрія Гусєва.

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *