Зубрицька: В Україні ще немає політиків нової генерації

Ймовірно, потрібно ще мінімум п’ять років, аби «нові обличчя» у політиці набрали ваги, стали сильними гравцями і зайняли серйозні посади у владі. Наразі серед самих виборців панує парадокс. З одного боку, вони втомилися від старих політиків, та з іншого – довіра до нових ще не вибудувалася.

Про це в ефірі інформаційного проекту «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявила кандидат політичних наук, доцент кафедри політології НаУКМА Людмила Зубрицька.

«Серед виборців є парадокс. Вони вагаються, кого обрати: людину, яка вже є в системі і однозначно зіпсована, чи нового політика, який немає жодного політичного досвіду і довіри», – зазначає Людмила Зубрицька.

Незабаром цей великий парадокс Україна буде вирішувати, переконана кандидат політичних наук.

«Адже зараз є великий запит на нові обличчя. Навіть постать Зеленського і його високий рейтинг вказують на це. Зрозуміло, що це проста імітація, умовно кажучи, відгук», – коментує Людмила Зубрицька.

До того ж доцент кафедри політології НаУКМА зізнається, що наразі новим українським політикам потрібен час, аби зібрати сили, набратися досвіду тощо.

«Якщо чесно, в нас ще немає політиків нової генерації. Потрібно мінімум п’ять-сім років, щоб оці нові люди могли набрати ваги і виступати сильними політиками на арені», – пояснює Людмила Зубрицька.

Крім того, кандидат політичних наук розповідає про те, на яку інформацію про політиків звертають увагу люди.

«Українцям цікаві політичні скандали. Чим більше буде інформації про порушення, чим дужче ЗМІ розслідуватимуть тему, тим легше виборцю буде розібратися. Аби вберегтися від чорного піару проти конкретної людини, має бути чітка доказова база», – наголошує експерт.

Нагадаємо, що раніше політичний діяч Максим Черкасенко також звернув увагу на цікавий аспект під час підготовки до виборів. На його думку, влада зацікавлена у низькій явці громадян на виборчих округах, адже тоді простіше маніпулювати.

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *